ГОЛОВНА ДОХІД І СТАБІЛЬНІСТЬ ФОРУМ ЦІЛЬ

Квадрант грошового потоку Ви коли небудь задумувались над тим на кого ви працюєте. На себе чи на бізнес вашого начальника (боса, шефа, директора). Ми все своє життя робим когось багатого но не себе. Нище Вам представлена модель, яка називається "Квадрант грошового потоку" (Створив її американський бізнесмен Роберт Кіосакі). В світі в основному є 4 сфери де люди зароблять гроші. Службовець - це тілюди які працють на державу, приватних підприємців. Лікарі, вчителі, працівника банку, прості робочі. І їхнім розпорядком для командує їх директор. Він їм говорить коли іти на обід, у відпуск, він нами управляє, їхнім часом. часом Всі вино продають свій час за гроші комусь(державі, приватним підприємцям і т.д.) за це вони отримують певну суму грошей. Зараз позволити собі, щось більше за цю зарплату яку мають ці працівники можна небагато. В середньому у них зарплато до 2000 грн, подекуди і 2-х тисяч нема.
Приватний підприємець - це ці люди, котрі вже перестали працювати на когось і працюють на себе. Їх уже незадовільняє 2000 гр, вони хотять мати шось більше. Почаниють свою власну справу. Але тут необійтися без капітало вкладення хоч і навіть малого, але він всеж таки є. Скільки вони часу затрачають на свій бізнес? Та приблязно 24 години, навідміну від службовців. Не будуть вони працювати їх бізнес розвалиться без них. Весь час вони віддаєть своїй справі.

Власники бізнесу - це ті люди, які колись зробили певну роботу і тепер ця робота все життя робить на них. Тобто власник MacDonaldsTM він уже не ходить не продає гамбургери, хоча колись так і планувалося. Він уже продає бізнес можливітсть. Навіть і не здогадується, що в Україні є його бізнес. Він просто отримує з нього свій процент. Ви також можете купити за 1 млн $ MacDonaldsTM і у своєму місті заробляти, сплачувати % за користуванням його бізнеса. Всі будутью сітку. Навіть приведу приклад Авто заправо. Ніхто не збудував гіганську автозаправочну станції на 1000 автомобілів. А роблять мережу автозаправок (сітку), для того, щоб люди змогли і там і там потратити свої гроші на пальне. І Власники бізнесу отримують свої % (як у нас називається 4% лідерського бонусу. За роботу зроблену колись нам платять постійно і цей % зростає).

Інвестори - саме слово говорить за себе. Це ті люди які вкладають величезні капітали для того, щоб отримути, ще більші. І ми просто робочі їх будем збагачувати.

Квадрант грошового потоку
Як відомо 90% населеня знаходиться у лівій стороні квадранту і вони заробляють всього 10% всіх грошей
.


І 10 % населення заробляють 90% всіх грошей.


Це означає 10 чоловік дільть 1 гривню і 1 чоловік дильть на себе 10 гривень.
Імено тут ведеться мова про те, як перейти з лівої частини "Квадранта грошового потоку" на праву і стати власником бізнесу. Як і любій справі тут треба вчитися. Неможна просто почати якусь справу і одразу досягнути успіху. Цьому бізнесу вас будуть навчати. Так само як і я навчаюсь. Я прийшов в цей бізнесь практично нічього не знаючи.

Якщо у вас виникли якісь запитання ви безпосередньо може звертатися на електрону пошту mp3b@rambler.ru або ФОРУМ

Сайт створено виключно самим учасником НПА (НПА - Незалежний Підприємиць Amway), який шукаэ нових бізнес партнерів для побудови великого і надійного бізнесу РАЗОМ.Всі права захищені. All ride reserved. 2008 рік.
Free Web Hosting